Geležinis vilkas 3D

3D vilko kūrimas

Vilniaus įkūrimo legenda byloja, kad Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas medžiojęs Šventaragio slėnio giriose pavargo ir apsistojo nakvoti. Vos sumerkus akis, aplankė nepaprastas sapnas. Išvydo Gediminas kalno viršūnėje, kur jis tądien taurą nukovė, didžiulį staugiantį geležinį vilką. Ryte kunigaikštis pagonių žynio Lizdeikos paprašė paaiškinti sapną. Jis atskleidė, kad geležinis vilkas simbolizuoja neįveikiamą pilį ir miestą, kurį valdovas šioje vietoje įkursiąs. Tas miestas – sostinė, o vilko staugimas – miesto šlovė.

Kviečiame susikurti Vilniaus simbolį – 3D geležinį vilką. Apsilankę iliuzijų kambariuose galite iliuziją perkelti ir į vaikų namus, nes pasigamintą vilką vaikai parsineš namo!

Edukacinio užsiėmimo metu vaikai galės pasigaminti vilko figūrėlę ir susipažinti su legenda apie Vilniaus įkūrimą. Edukologė padės patiems pasigaminti 3D geležinio vilko iliuziją – jei filmuodami vilką eisite pro jį, vilkas visada žvelgs į jus! Visos priemonės suteikiamos, telieka tik pasinerti į iliuzijos kūrimą!

Norime užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi, todėl su dešimties moksleivių grupe prašome atvykti vieną pedagogą. Dvidešimties vaikų grupei reikalingi du suaugę žmonės ir t.t. Atsakingiems už vaikus asmenims apsilankymas iliuzijų kambariuose yra nemokamas.

Edukacija rekomenduojama 3 – 6 klasių ramesnio būdo moksleiviams, kuriems patinka menas, rankdarbiai, kūryba. Optimalus vaikų skaičius 10 – 15. Esant didesniam vaikų skaičiui būtina derinti su mūsų administratore.

Kaina vienam vaikui – 8 €.

Į kainą įskaičiuota:

Edukacija rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.

*Būtina išankstinė registracija:

© 2016 – 2021 Illusion Rooms