Iliuzijos mene

Kviečiame pasinerti į iliuzijų meną! 

Dažnai mus sudomina tai, kas yra sunkiai suprantama arba atrodo kitaip, nei yra iš tikrųjų. Kviečiame vaikus susipažinti su iliuzijomis! Iliuzija – iškraipyta pojūčių interpretacija, kai realybė suvokiama ne tokia kokia ji yra. 

Edukacijos tikslas – supažindinti vaikus su iliuzijų menu.

Skatinsime vaikų kritinį mąstymą ir diskusijos pagalba išsiaiškinsime iš kur kilo iliuzijų menas. Vaikai edukacijos metu bus supažindinami su iliuzijos tapyba ir paveikslais, optinių iliuzijų architektūra, gatvės menu bei kūno tapyba. Plėsime vaikų meninį ir kultūrinį akiratį, supažindinsime su žinomais darbais ir menininkais.

Jūsų laukia smagi ir spalvota edukacija, kurios metu neteks nuobodžiauti – kursime, galvosime, spėliosime ir diskutuosime!

Norime užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi, todėl su dešimties moksleivių grupe prašome atvykti vieną pedagogą. Dvidešimties vaikų grupei reikalingi du suaugę žmonės ir t.t. Atsakingiems už vaikus asmenims apsilankymas iliuzijų kambariuose yra nemokamas.

Edukacija rekomenduojama 5 – 8 klasių moksleiviams. Optimalus vaikų skaičius 10 – 20. Esant didesniam vaikų skaičiui būtina derinti su mūsų administratore. 

Kaina vienam vaikui – 7 €.

Į kainą įskaičiuota:

Edukacija rengiama lietuvių, rusų bei lenkų kalbomis.

*Būtina išankstinė registracija:

© 2016 – 2021 Illusion Rooms