Kaleidoskopo kūrimas

Norite ne tik apsilankyti iliuzijos kambariuose, tačiau praktiškai išmokti, kaip iliuziją galima sukurti savo kasdieniniame gyvenime? Tuomet Kaleidoskopo kūrimas – svarbiausia edukacinės ekskursijos dalis. Vaikučiams detaliai papasakosime, kaip kurti objektą, edukologė parodys, kokios priemonės reikalingos ir kaip jas sujungti!
Vaikučiai baigs ekskursiją ne tik nuotaikinga pramoga, tačiau ir susikurs sau dovanėlę, kuri leis ilgą laiką atsiminti ekskursiją į iliuzijų kambarius!

Apsilankydami iliuzijų kambariuose galite iliuziją perkelti ir į vaikų namus! Edukacinių užsiėmimų metu gaminamas Kaleidoskopas. Edukologė išsamiai papasakos ir padės patiems pasigaminti spalvingą kaleidoskopą. Visos priemonės suteikiamos, telieka tik pasinerti į iliuzijos kūrimą!

Norime užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi, todėl su dešimties moksleivių grupe prašome atvykti vieną pedagogą. Dvidešimties vaikų grupei reikalingi du suaugę žmonės ir t.t. Atsakingiems už vaikus asmenims apsilankymas iliuzijų kambariuose yra nemokamas.

Edukacija rekomenduojama 2 – 7 klasių moksleiviams. Optimalus vaikų skaičius 10 – 20. Esant didesniam vaikų skaičiui būtina derinti su mūsų administratore. 

Kaina vienam vaikui – 8 €.

Į kainą įskaičiuota:

Edukacija rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.

*Būtina išankstinė registracija.

© 2016 – 2021 Illusion Rooms