Neoninis Disco

Norite savo vaikui sukurti įsimintiną gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Neoninis disco gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikams bus piešiama ant veidukų su specialiais odai skirtais ir tamsoje šviečiančiais neoniniais dažais, bus daromos blizgančios laikinos tattoo. Vaikai dalyvaus aktyviose estafetėse, užduotyse ir šokiuose UV tamsoje. Visa tai tikrai neleis liūdėti!

Gimtadienis “Neoninis Disco” – 190 €
Gimtadieniams darbo dienomis kaina su nuolaida – 170 €

Į kainą įskaičiuota:

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 7 €), gimtadienio programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą. Ligos ar pasikeitusių aplinkybių atveju gimtadienį galima perkelti vėlesniam laikui. Likus iki gimtadienio mažiau, nei 3 dienoms perkelti galima tik dėl ligos, pateikus gydytojo pažymą. Sumokėtas avansas nedings – jį galėsite panaudoti apsilankymams Illusion Rooms Vilnius.

Papildomos paslaugos:

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame ATSAKINGAM už vaikus asmeniui vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.

Personažus galima pasirinkti arba keisti ne vėliau, nei likus 5 dienoms iki šventės.

Salės nuoma galima iki 20 val.

*Būtina išankstinė registracija:

© 2016 – 2021 Illusion Rooms