Neoninis gimtadienis

Norite savo vaikui sukurti įsimintiną gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Neoninis gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikai ne tik lavins savo kūrybiškumą piešdami su specialiais odai, tamsoje šviečiančiais neoniniais dažais, tačiau galės dalyvauti  ir aktyviose estafetėse, užduotyse ar šokiuose, kurie tikrai neleis liūdėti!

Neoninio gimtadienio metu vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijų kambariuose, tačiau jų lauks ir spalvingas neoninis vakarėlis, kurio metu vaikų veidus papuošime su specialiais odai neoniniais dažais, kurie šviečia tamsoje, naudojant UV šviestuvus. Šokiai, aktyvūs žaidimai ir estafetės vakarėlio metu neleis liūdėti nei vienam šventės svečiui! Kas gali būti smagiau ir spalvingiau?

Neoninis gimtadienis – 180 €
Gimtadieniams darbo dienomis kaina su nuolaida – 150 €

Į kainą įskaičiuota:

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 7 €), gimtadienio programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą. Pranešus apie gimtadienio atšaukimą likus mažiau negu 5 dienos, avansas negrąžinamas.

Papildomos paslaugos:

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame ATSAKINGAM už vaikus asmeniui vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.

Personažus galima pasirinkti ne vėliau, nei likus 4 dienoms iki šventės.

Salės nuoma galima iki 20 val.

*Būtina išankstinė registracija

© 2016 – 2021 Illusion Rooms