Protmūšis

Protmūšis – viena smagiausių pramogų, kuria šiuo metu Lietuvoje užsikrėtę yra tiek vaikai, tiek suaugusieji. Mūsų siūlomi protmūšiai skirti vaikučiams, kurie ne tik nori patikrinti savo žinias apie magijos meną, tačiau tuo pačiu ir sužinoti daug naujų dalykų, kurie leis pagilinti savo žinias ir tuo pačiu tapti dar geresniu magu!

Protmūšio klausimai bus susiję su iliuzijos meno tematika. Nebijokite, klausimai nebus iš piršto laužti. Ekskursijos metu, kuomet bus pasakojama apie iliuzijos meną, tuo pačiu išgirsite klausimus bei atsakymus, kurie vėliau bus pateikti protmūšio metu!

Žinių kova padės įtvirtinti apsilankymo iliuzijos kambariuose metu įgytas žinias ir patirtus įspūdžius. Protmūšio metu vaikams pateikiami nesudėtingi klausimai apie iliuzijos meną. Atsakymus į klausimus vaikai išgirs ekskursijos po iliuzijos kambarius metu, todėl ši užduotis jiems bus tikrai įveikiama!

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame dviems atsakingiems už vaikus asmenims vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.

*Būtina išankstinė registracija

© 2016 – 2021 Illusion Rooms