TikTok gimtadienis

TikTok šokiai, video filmavimai, fotosesijos, madų demostravimas – tai nepamirštamas gimtadienis tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Tam, kad gimtadienio šventė būtų įsimintinesnė – personažą pasirenkate Jūs! Įvairūs kostiumai, perukai, veidukų dažymas lauks Jūsų, tad liks tik išsirinkti savo svajonių kostiumą ir pasinerti į TikTok šokių bei video maratoną. O aktyviausių laukia talentų šou, kuriame kiekvienas galės atskleisti savo pasislėpusius talentus!

TikTok gimtadienis – 170 €
Gimtadieniams darbo dienomis kaina su nuolaida – 150 €

Į kainą įskaičiuota:

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), gimtadienio programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą. Ligos ar pasikeitusių aplinkybių atveju gimtadienį galima perkelti vėlesniam laikui. Likus iki gimtadienio mažiau, nei 3 dienoms perkelti galima tik dėl ligos, pateikus gydytojo pažymą. Sumokėtas avansas nedings – jį galėsite panaudoti apsilankymams Illusion Rooms Vilnius.

Papildomos paslaugos:

Norėdami užtikrinti tvarką, saugų apsilankymą ir kambarių taisyklių laikymąsi leidžiame ATSAKINGAM už vaikus asmeniui vaikščioti visuose iliuzijų kambariuose nemokamai.+

Personažus galima pasirinkti ne vėliau, nei likus 5 dienoms iki šventės:

Salės nuoma galima iki 20 val.

*Būtina išankstinė registracija:

© 2016 – 2021 Illusion Rooms